Про Церкву “Слово Життя”

Християнська церква “Слово Життя” м. Києва була створена в 1992 році, коли Дух Господній надихнув Володимира Яковича Кунця, та ще декількох братів. Вони почали молитися про спасіння людей, які мешкають в центрі міста.

Крок за кроком Святий Дух вів служителів церкви та відкривав Своє Слово Життя, яке змінювало людей та приводило їх до Церкви.

Сьогодні в нашій Церкві існує декілька служінь. Окрім недільного богослужіння ми маємо також недільну школу для дітей різного віку. Тут діти мають чудову можливість познайомитись з багатьма біблійними героями, вивчити багато нових віршів та пісень та через все це ще глибше пізнавати Бога.
.
Більшість відвідувачів нашої церкви також відвідують щочетверга тематичні служіння по вивченню Біблії, на яких можна отримати відповіді на різні питання, які стосуються нашого щоденного життя та біблійного богослов'я.

Молодь нашої церкви має молодіжний клуб, зустрічі якого відбуваються в живій та цікавій формі щонеділі о 16:30. Тут молодь може проявити себе дуже різнобічно - безліч різноманітних ігор, цікаві конкурси, хвилюючі теми зацікавлять будь-кого.

Ми запрошуємо на свої служіння своїх друзів, знайомих, співробітників, також проводимо євангелізаційні служіння. Неподалік від Церкви знаходиться Ботанічний сад, який відвідує дуже багато людей. Тому ми використовуємо і цю нагоду для розповсюдження Радісної Звістки кожній людині.

Служіння церкви “Слово Життя”
Недільне Богослужіння та Недільна школа - щонеділі о 14:00 - 16:00
Молодіжне спілкування – по суботам о 16:30 (згідно розкладу)
Вивчення Слова Божого – щочетверга о 18:00
Співанка хору - щовівторка о 19:00

Адреса Церкви
м. Київ, вул. Мічурина, 64

Радісно чекаємо на Вас! Приходьте!


Переглянути більшу мапу